УЧЕНИЧКИ КУТАК / АКТИВНОСТИ У ДОМУ / КОРИСНИ ЛИНКОВИ /// Павков је херој Маракане. Црвена Звезда – Милан 2:2

Поништени голови, црвени картон и гол у 94 минуту за наду Црвено белих.

Црвено бели су стидљиво ушли у меч са славним противником на стадиону Рајко Митић у Београду. Већ посла пет минута Милан је постигао гол. Брз контранапад завршио се голом, али радост је кратко трајала. Гол је поништен због офсајда. У 12 минуту нови гол за Милан. Борјан је лоше реаговао код центаршута. Нико није приметио да је лопта дотакла руку играча Милана. Вар технологија је пресудила. Гол је поништен. Утакмица је постала отворена. Прилике су имали и једни и други, али резултат се није мењао до 42 минута. Попустила је концетрација играча Звезде и Панков је после неспретне интервенције затресао сопствену мрежу. Милан води са 1:0. Друго полувреме је почело нападима Звезде. Брз напад  домаћина, играч Милана је играо руком и Грчки судија је показао на 11 метара. Канга је био сигуран извођач и то је 1:1. Играо се 51 минут. Радост домаћина није дугом трајала. У 61 минуту Панков руши игача Милана и то је најстрожа казна за Милан. Сигуран извођач је Ернандез и Милан поново води. Звезда је била све даље од позитивног резултата. У 77 минуту Родић добија други жути картон и напушта игру. Изгледало је да Звезда нема снаге да се врати у меч и избегне пораз. Ипак у 94 минуту после корнера који је извео Канга Павков је највиши у скоку и постиже погодак. Велика радост играча и клупе Црвене Звезде. Крај утакмице. Резултат 2:2. Реванш је за седам дана у Милану. Шанса постоји. Срећно у Милану.